eng | ukr | rus
кадрово-рекрутингове агентство Гарант

послугивакансiiбланк замовленьклiентирекрутингстатті

пiдбiр персоналу, аутсорсинг, рекрутинг
   

Тренiнги
Аутсорсинг
Послуга "Таємничий
         покупець"

Контакти
Статті
Гостьова

Вакансii


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині, вимагається знання норвезької, або шведськлї, або дацької, або фінської, або нідерланської мов на високому рівні, бажання працювати. Можливий плаваючий графік роботи, або робота на дому. Можуть бути студенти. Заробітня плата за домовленістю.


Менеджер з активного продажу витратних матеріалів для офісної тежніки, ДР - необов'язково. Заробітня плата від 3000 грн.


Кухарі в ресторан в центрі міста, тиждень через тиждень, ДР від 1 р. Заробітня плата від 3500 грн.


Спеціаліст зі знанням хорвацької мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Спеціаліст зі знанням нідерланської мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Спеціаліст зі знанням французької мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Спеціаліст зі знанням німецької мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Спеціаліст зі знанням болгарської мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Спеціаліст зі знанням польської мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Кошторисник в будівельну компанію. Вимагається досвід роботи в державному секторі від 3 років. Заробітня плата від 5000 грн.


Головний бухгалтер в будівельну компанію. Вимагається досвід роботи від 3 років в будівництві. Заробітня плата від 5000 грн.


Спеціаліст зі знанням італійської мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Спеціаліст зі знанням іспанської мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Спеціаліст зі знанням словацької мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Спеціаліст зі знанням чеської мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Спеціаліст зі знанням португальської мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Спеціаліст зі знанням угорської мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Спеціаліст зі знанням румунської мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Головний технолог на в-во кондитерських виробів, досвід роботи на аналогічній посаді від 5 років. Заробітня плата від 8000 грн.


Торговий представник (2 вакансії), продукти харчування, алкоголь, робота в Яворові та Жовкві, досвід роботи бажано, наявність авто - обов'язкова. Заробітня плата від 3000 грн.


Спеціаліст зі знанням німецької мови (вище середнього) та англійської (базовий рівень), надання консультацій клієнтам, робота в стабільній іноземній компанії, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3200 грн.


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині, вимагається знання англійської мови на високому рівні, бажання працювати. Робота з 19-00 до 3-00, р-он центру, здійснюється довіз. Можуть бути студенти (філологи, міжнародники). Заробітня плата 2500 грн.


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині, вимагається знання німецької мови на високому рівні, бажання працювати. Можливий плаваючий графік роботи. Можуть бути студенти (філологи, міжнародники). Заробітня плата 2100 грн.


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині, вимагається знання іспанської мови на високому рівні, бажання працювати. Можливий плаваючий графік роботи. Можуть бути студенти (філологи, міжнародники). Заробітня плата 2100 грн.


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині, вимагається знання французької мови на високому рівні, бажання працювати. Можливий плаваючий графік роботи. Можуть бути студенти (філологи, міжнародники). Заробітня плата 2100 грн.


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині, вимагається знання естонської, або литовської, або латвійської мови на високому рівні, графік роботи вільний, бажання працювати. Можуть бути студенти. Заробітня плата від 2000 грн.


Оператор на комп'ютер та телефон з хорошим знанням англійської мови, робота в нічну зміну з понеділка по п'ятницю 23-00 – 3-00, здійснюється розвіз людей. Заробітня плата 1500 грн


Спеціаліст зі знанням японської мови надання консультацій клієнтам, робота в іноземній компанії, в першу зміну, досвід роботи необов'язково. Заробітня плата від 3000 грн.


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині, вимагається знання англійської мови на високому рівні, робота в денну зміну, бажання працювати. Можуть бути студенти. Заробітня плата 1500 грн.


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині, вимагається знання німецької мови на високому рівні, бажання працювати. Робота в дві зміни. Можуть бути студенти. Заробітня плата 1500 грн.


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині з хорошим знанням англійської та польської мови, або німецької та польської мови, робота 9-00 -- 18-000, можуть бути студенти. Заробітня плата від 2000 грн.


Директор підприємства по виготовленню фасадів МДФ, досвід роботи від 3 років, на аналогічній посаді з МДФ, деверообробці, або металообробці, робота в Сокалі. Заробітня плата 10000 - 35000 грн


Менеджер з продажу комп'ютерних систем, систем телекомунікації та захисту інформації, робота з фірмами та установами, досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року, бажано наявність клієнтської бази, знання 1С-бухгалтерії, бажано власне авто. Заробітня плата висока (2400 грн + %)


Менеджер з продажу додатків до хлібопекарської та кондитерської промисловості,досвід роботи від 2 року в хілбопекарській, або кондитерській галузі В2В, знання ПК, права кат В (авто надається), готовність до відряджень. Обов'язки: пошук нових клієнтів та робота з існуючими. Заробітня плата 3000 - 6000 грн.


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині, вимагається знання угорської мови на високому рівні, бажання працювати.Можуть бути студенти. Заробітня плата за домовленістю.


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині з хорошим знанням англійської мови на нічну зміну (робота з 23-00 до 8-00), можуть бути студенти. Заробітня плата від 3000 грн.


Менеджер з продажу спортивного одягу, 2 вакансії, вища освіта, досвід роботи від 2 років в активних продажах, знання ПК, бажання працювати, комунікабельність. Заробітня плата ставка + відсоток.


Оператор на телефон, робота в Internet-магазині, вимагається знання італіїської мови вище середнього рівня, бажання працювати. Робота в дві зміни. Можуть бути студенти. Заробітня плата 1500 грн.


З ПОВНИМ СПИСКОМ НАШИХ ВАКАНСІЙ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЬ У НАС АГЕНТСТВІ. НА СЬОГОДНІ В НАШІЙ БАЗІ ДАНИХ НАРАХОВУЄТЬСЯ ПОНАД 200 ВАКАНСІЙ
м. Львів вул Городоцька 106© Кадрово-рекрутингове агентство "Гарант"
Усi права захищенi.
За довiдками звертатися
за тел: 237-98-80 , (067)802-34-67
e-mail: ka-garant@ukr.net


   META - Украина.
Украинская поисковая система  Украiнський портал      
AJOB - когда знаешь себе цену!