eng | ukr | rus
кадрово-рекрутингове агентство Гарант

послугивакансiiбланк замовленьклiентирекрутингстатті

пiдбiр персоналу, аутсорсинг, рекрутинг
   

Тренiнги
Аутсорсинг
Послуга "Таємничий
         покупець"

Контакти
Статті
Гостьова

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашими клієнтами являються такі фірми:
Кредит банк, ТзОВ “Перша лізингова компанія,” ЗАО “УАСК АСКА”, ВАТ ТГК “Дністер”, ТзОВ “Intermarket”, ТзОВ “Rexay”, BEEM – Холдінг, ВАТ “Світоч – Нестле”, ТзОВ “ТД “Водний мір,” ПВТП “Акрополіс,” ТзОВ “Родина”, ФПП “Баядера”, ТзОВ “Гологори”, ТзОВ “Агро”, ПП “Аркада” ПП “Кераміка”, ПП “Універсал – Львів”, ТзОВ “Арконто” ТзОВ “Олімпік”, ПП “Незалежне телевізійне агентство”, СП “Альмар – Даро” (Польша), ТзОВ “Рейнарс – Україна” (Київ), ТзОВ “Весна” (Харків), ТзОВ “Весна – 3” (Тернопіль), ТзОВ “Країна Мрій” (Харків), ТзОВ “СП “Пальміра Рута” (Київ), ТзОВ Інфракон Мікро (Вінниця), ТзОВ “Ніка – Захід” (Дніпропетровськ) та багато інших.
З кадрово – рекрутинговим агентством “Гарант” наша компанія почала співпрацювати у 2003 році. Завдяки обширній базі агентства я зміг у найкоротші терміни підібрати цікавих для мене людей, в тому числі і у інших містах. Це не змогли зробити інші місцеві рекрутингові агентства. Також мені імпонує наполегливість та професіоналізм працівників агентства, приємна атмосфера офісу. Беручи до уваги ріст нашої компанії, у майбутньому планую замовляти персонал тільки через “Гарант”.

Заступник директора ПП “Кераміка” Кротов Сергій ВікторовичПриватне підприємство “Універсал – Львів” висловлює подяку за плідну співпрацю та оперативний підбір кадрів.
На протязі 2003 року завдяки оперативному підбору персоналу агентством “Гарант” наш колектив збільшився на сім кваліфікованих працівників. Надалі плануємо замовляти персонал через “Гарант”.


Заступник директора ПП “Універсал – Львів” Харина Петро ІвановичПостійно підбираємо персонал за допомогою кадрово-рекрутингового агентства “Гарант”. Позитивний результат співпраці. В цьому агентстві підбирають працівників навіть рідкісної спеціалізації.

Біганський Юрій
ТзОВ “Rexay”
За короткий час співпраці з кадрово–рекрутинговим агентством “Гарант” ми якось непомітно стали постійними клієнтами. Завдяки професіоналізму та високій кваліфікації співробітників ми повністю довіряємо підібраним цим агентством спеціалістам. В процесі роботи ми переконались, що рекомендовані кадрово–рекрутинговим агентством “Гарант” кандидати дійсно ідеально підходять на кожну конкретну посаду та відповідають нашими вимогам.

Джура Євген Михайлович, директор ПВТП “Акрополіс”
Співробітництво з кадрово–рекрутинговою агенцією “Гарант” залишило по собі теплі спогади, адже воно було успішним та результативним. Київська компанія “Рейнарс – Україна” звернулась до львівської агенції “Гарант” за допомогою у пошуку кваліфікованого співробітника, який був би здатен на належному рівні представляти нашу компанію у західному регіоні України. Кадрово–рекрутингова агенція “Гарант”, узявши до уваги усі наші прохання та побажання, досить швидко виконала поставлену перед нею задачу. Ми повністю задоволені результатом.

ТОВ “Рейнарс – Україна” в особі Шевцова Володимира Вікторовича.


© Кадрово-рекрутингове агентство "Гарант"
Усi права захищенi.
За довiдками звертатися
за тел: 237-98-80 , (067)802-34-67
e-mail: ka-garant@ukr.net


   META - Украина.
Украинская поисковая система  Украiнський портал      
AJOB - когда знаешь себе цену!