eng | ukr | rus
кадрово-рекрутингове агентство Гарант

послугивакансiiбланк замовленьклiентирекрутингстатті

пiдбiр персоналу, аутсорсинг, рекрутинг
   

Тренiнги
Аутсорсинг
Послуга "Таємничий
         покупець"

Контакти
Статті
Гостьова

РЕКРУТИНГ

        Періодично кожна компанія стає перед необхідністю пошуку та підбору спеціалістів різного профілю та рівня. Правильний вибір кандидата часто може допомогти в збільшенні продуктивності та прибутковості компаніїї, навіть без інших додаткових факторів. Помилки у виборі співробітників зазвичай позначаються на великий текучці або недостатній компетенції персоналу. Агентство Гарант успішно проводить рекрутинг, підбір персоналу у Львові та Західному регіоні України з 2003 року. Рекрутинг , head hunting та підбір персоналу різної кваліфікації - це одні з основних напрямків діяльності агентства. За час роботи у м. Львів ми закрили величезу кількість вакансій у торгівельних та виробничих компаніях, а також в компаніях зі сфери послуг. Наша основна спеціалізація - це рекрутинг, м. Львів.

        Замовивши нам рекрутинг персоналу, ви звільнитеся від необхідності організації самостійного пошуку фахівців, на що у не професионала можуть піти місяці, застрахуєте себе від помилок у виборі співробітників, використаєте свій робочий час за прямим призначенням, звільните компанію від необхідності оплачувати рекламні оголошення на сайтах по роботі та в газетах, все це в результаті заощадить кошти компанії та збільшить її продуктивність.

        Ми здійснюємо професійний пошук персоналу в найкоротші терміни (при термінових замовленнях терміни підбору починаються від 3 днів з моменту підписання договору). В цьому нам допомагає професійність наших співробітників, велика база резюме та контакти з топ-менеджерами, які звертались в нашу компанію протягом дев'яти років. На сьогоднішній день у нашій базі даних є понад 60000 резюме спеціалістів різного профілю.

         Агентство пропонує низькі ціни на пошук та підбір персоналу - це 6 - 8% від річної заробітної плати високо кваліфікованих спеціалістів та 4% від річної заробітної плати рядових працівників. Працюємо без передоплати. У разі якщо кандидат не проходить випробувальний термін надається безкоштовна заміна спеціаліста. Якщо вам необхідно кілька фахівців ми надамо вам знижку. Ми проявляємо лояльність до кожного клієнта в будь-якій ситуації. У випадку необхідності будь-яка інформація про замовника не виходить за межі агенції.


© Кадрово-рекрутингове агентство "Гарант"
Усi права захищенi.
За довiдками звертатися
за тел: 237-98-80 , (067)802-34-67
e-mail: ka-garant@ukr.net


   META - Украина.
Украинская поисковая система  Украiнський портал      
AJOB - когда знаешь себе цену!