eng | ukr | rus
кадрово-рекрутингове агентство Гарант

послугивакансiiбланк замовленьклiентирекрутингстатті

пiдбiр персоналу, аутсорсинг, рекрутинг
   

Тренiнги
Аутсорсинг
Послуга "Таємничий
         покупець"

Контакти
Статті
Гостьова

АУТСОРСИНГ

Підбір персоналу, постановка та ведення кадрового діловодства є обов'язковими напрямком роботи будь-якої організації. Часто підбір персоналу здійснює не фахівець (менеджер з персоналу), а керівник, який втискає цей процес в і без того напружений робочий графік. Підбір співробітників забирає частину його робочого часу, відволікає керівника від основного виду діяльності, знижує результативність бізнесу. Друге питання - це кадрова документація, найчастіше компанії не приділяє цьому особливої уваги, тому вже зіткнулися з наслідками такого відношення, а саме перевірками фондів та податкової інспекції, судовими позовами, штрафами і т.д. Проте для уникнення цих проблем достатне професійно і компетентно вести документацію, дотримуючись вимог законодавства України.
Ми пропонуємо Вам аутсорсинг підбору персоналу та кадрового діловодства.

Аутсорсинг підбору персоналу (аутсорсинг персоналу) - це передача агентству функцій внутрішнього менеджера з персоналу компанії. Аутсорсинг персоналу повністю ліквідує проблему з подборм спеціаліств для фірми. У цьому випадку, як тільки на фірмі з'являється вакансія або необхідність створення кадрового резерву, цим займається спеціалізоване агентство. Вся інформація по підбору кандидатів є конфіденційною, при необхідності про ситуацію не знають навіть співробітники фірми (що неможливо при внутрішньо менеджері по персоналу). У разі, якщо підібраний фахівець не проходить випробувальний термін, все це такаж лягає на плечі агентства. За бажанням компанії агентство може проводити тестування, анкетування співробітників, оцінку кадрів а також оцінку за допомогою методу "таємний покупець"

Аутсорсинг кадрового діловодства це передача агентству функцій ведення кадрового діловодства в повному обсязі, відповідно до чинного Трудового законодавства, тобто виконання всіх функцій інспектора відділу кадрів фахівцем нашого агентства. А саме: оформлення прийому - звільнення співробітника; складання змін до трудових договорів; заповнення трудових книжок; складання штатного розкладу; ведення обліку і графіку відпусток працівників; складання посадових інструкцій та багато іншого.

Замовивши аутсорсинг підбору персоналу і кадрового діловодства Ваша компанія отримає наступні переваги:
• якісний підбір персоналу на вакансії від директора до робітника, проведений фахівцями
• якісне ведення кадрового діловодства відповідно до норм Українського законодавства
• автоматична заміна кандидатів у разі потреби
• ви заощадите на фонді оплати праці та податках на посадах менеджера з персоналу та інспектора з кадрів.
• ви заощадите на робочому місці менеджера по персоналу та інспектора з кадрів, покупці їм ПК, оплаті Інтернету, телефонних переговорів
• аутсорсинг здійснюється круглий рік і не підв'язаний під відпустку або лікарняні фахівців.

І головне - ви знімаєте з себе тягар відповідальності за чужі помилки, адже, як відомо, компетентність коштує дорого, а некомпетентність - ще дорожче.


© Кадрово-рекрутингове агентство "Гарант"
Усi права захищенi.
За довiдками звертатися
за тел: 237-98-80 , (067)802-34-67
e-mail: ka-garant@ukr.net


   META - Украина.
Украинская поисковая система  Украiнський портал      
AJOB - когда знаешь себе цену!